Miesiąc: styczeń 2023

31 stycznia, 2023 0

Wysokiej klasy sprężyny naciskowe producent

przez monitoring
Wysokiej klasy sprężyny naciskowe producent

W naszej przeszło 40-letniej działalności udało się nam osiągnąć prestiż a także zaufanie klientów w produkcji sprężyn. Wszelkie sprężyny produkujemy zgodnie z charakterystyką siłową atestowanych materiałów. Zakład Produkcji Sprężyn jest spółką rodzinną, która w ciągu tych lat zyskała silną a oprócz tego stabilną pozycję na rynku. Wytwarzamy sprężyny z drutów sprężynowych ze stali węglowej a oprócz tego nierdzewnej o średnicy od 0,2 mm do 6.0 mm. Nasi specjaliści wyróżniają się precyzją a oprócz tego rozległym doświadczeniem. Produkujemy produkty, które znajdują swoje implementacja w wielu gałęziach przemysłowych, takich jak: w przemyśle spożywczym, maszynowym, samochodowym, elektronicznym a oprócz tego elektrotechnicznym, w rolnictwie a oprócz tego ogrodnictwie, w przemyśle meblarskim, okrętowym, w branży medycznej a oprócz tego wielu innych. Oferujemy Państwu specjalistyczne a oprócz tego najrozmaitsze sprężyny, m.in. sprężyny kształtowe, naciągowe czy stożkowe. Realizujemy zamówienia zarówno odbiorców indywidualnych jak a oprócz tego hurtowych. Namawiamy do współpracy.

31 stycznia, 2023 0

Panele słoneczne Żory

przez monitoring
Panele słoneczne Żory

Jeśli szukasz rozwiązania ekologicznego i oszczędnego dla własnego domu w Żorach, to https://ifotowoltaika.pl/ jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Świadczą profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych Zory, gwarantując Ci dostęp do czystej energii odnawialnej. Montaż paneli fotowoltaicznych w Żorach to nie wyłącznie inwestycja w przyszłość, lecz także metoda na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Dzięki nim możesz produkować swoją energię ze słońca, używając ją do zasilania domu i ogrzewania wody. https://ifotowoltaika.pl/ oferuje kompleksową usługę montażu fotowoltaiki w Żorach, dostosowaną do Twoich osobistych potrzeb. Ich doświadczony zespół specjalistów zadba o profesjonalny montaż paneli słonecznych na Twoim dachu, gwarantując efektywność i bezpieczeństwo systemu. Panele fotowoltaiczne w Żorach są ekologiczne i przyjazne dla środowiska, co pozwoli Ci ograniczyć swój ślad węglowy. Dzięki nim możesz napawać się niezależnością energetyczną i czerpać z bezpłatnej energii słonecznej przez wiele lat.

30 stycznia, 2023 0

Sontex

przez monitoring
Sontex

Poszukujesz firmy która dostarczy Ci rozwiązania z zakresu opomiarowania mieszkań? Zapoznaj się z naszą ofertą. Dystrybuujemy urządzenia pomiarowe tj wodomierze, ciepłomierze, systemy zdalnego odczytu liczników. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, lecz także profesjonalnym wdrażaniem oferowanych przez nas rozwiazań. Sprzedawane przez nas urządzenia są zgodne z obowiązującymi standardami. Gwarantujemy fachowe doradztwo i również wybór rozwiazań w najwyższym stopniu optymalnych do Państwa zastosowań. Wdrażamy technologie zarówno w nowym budownictwie jak i również mieszkaniach z rynku wtórnego. Ażeby zagwarantować kompleksowe usługi, realizujemy usługi serwisowe gwarancyjne i również pogwarancyjne. W razie pytań i również wątpliwości w zakresie oferowanych przez nas urządzeń pomiarowych namawiamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

28 stycznia, 2023 0

Silniki z regulacją obrotów

przez monitoring
Silniki z regulacją obrotów

Firma DISCOTECH to polski fabrykant specjalizujący się w produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie silników elektrycznych i innych podzespołów elektronicznych. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana w Warszawie, a jego oferta jest skierowana a w szczególności do klientów z sektora przemysłowego. W ofercie firmy DISCOTECH znajdują się w szczególności: motoreduktory jednofazowe, motoreduktory z regulatorem obrotów, silniki indukcyjne, silniki z regulacją obrotów, motoreduktory 24V, silniki krokowe NEMA 24, silniki krokowe z przekładnią planetarną i niemało innych podzespołów elektrotechnicznych. Produkty oferowane przez firmę są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się niezwykłą trwałością a oprócz tego wydajnością. Motoreduktory oferowane przez DISCOTECH to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które cechują się niepomiernie wysoką sprawnością a oprócz tego niskim poziomem hałasu. Są one wykorzystywane w wielu różnych sektorach przemysłu, m.in. w maszynach przemysłowych, wózkach widłowych, urządzeniach transportowych i innych maszynach. Silniki krokowe z przekładnią planetarną to kolejne zaawansowane rozwiązania oferowane przez firmę DISCOTECH. Charakteryzują się one niepomiernie wysoką precyzją a oprócz tego szalenie płynnym ruchem, co jest zwłaszcza ważne w wielu sektorach przemysłu, m.in. w produkcji maszyn CNC, drukarek 3D, urządzeń medycznych i innych. Firma DISCOTECH to lecz również fabrykant wysokiej klasy silników elektrycznych i innych podzespołów elektronicznych, ale także dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, specjaliści z DISCOTECH są w stanie doradzić klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań a oprócz tego zaproponować najlepsze rozwiązania, które zaspokoją potrzeby i wymagania wręcz w najwyższym stopniu wymagających klientów.

26 stycznia, 2023 0

Produkcja zbiorników ciśnieniowych Bydgoszcz

przez monitoring
Produkcja zbiorników ciśnieniowych Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo METALKO działa na rynku od 1992 roku, specjalizując się w produkcji zbiorników ciśnieniowych, wymienników a także aparatury ciśnieniowej. Siedziba firmy usytuowana jest w Bydgoszczy, skąd działanie ta rozprzestrzenia się na całą Polskę. Produkty firmy METALKO są wykonane z wysokiej klasy materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość a także odporność na korozję. W propozycji firmy znajdują się zbiorniki ciśnieniowe różnego rodzaju, w tym zbiorniki pionowe a także poziome, wyrównawcze a także zbiorniki o specjalnym kształcie. Przedsiębiorstwo METALKO proponuje również produkcję wymienników ciepła, zarówno płytowych, jak a także rurkowych. Wymienniki te znajdują wdrożenie w różnych branżach, takich jak przemysł chemiczny, spożywczy czy energetyczny. Aparatura ciśnieniowa to kolejna specjalizacja firmy METALKO. Oferowane przez nią produkty to między innymi zasuwy, zawory bezpieczeństwa a także zawory kulowe. Wszystkie produkty są wykonane zgodnie z standardami a także wymaganiami technicznymi, co zapewnia ich bezpieczne a także niezawodne eksploatacja. Przedsiębiorstwo METALKO trudni się również w naprawach sprężarek. Wszystkie prace są wykonywane przez kompetentny personel, który dysponuje niezbędnymi narzędziami a także wiedzą techniczną. Dzięki temu naprawy sprężarek są wykonywane szybko a także efektywnie. Obróbka CNC to kolejna usługa oferowana przez firmę METALKO. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnymi maszynami, które pozwalają na precyzyjną obróbkę różnych materiałów. Wykonanie zlecenia zgodnie z projektem klienta jest dla firmy priorytetem. METALKO proponuje również powłoki gumowe, wykładziny chemoodporne a także szkolenia dla spawaczy. Szkolenia odbywają się w specjalnie wyposażonych salach, a instruktorzy posiadają wymagane certyfikaty. Przedsiębiorstwo METALKO to nie tylko praca a także usługi, lecz również dbałość o jakość swoich produktów a także zadowolenie klientów. Przedsiębiorstwo stawia na współpracę z klientami, dostosowując swoje produkty a także usługi do ich potrzeb a także wymagań. Doskonała klasa produktów a także usług a także doświadczona obsługa to cechy, które wyróżniają firmę METALKO w stosunku do konkurencji.

24 stycznia, 2023 0

Producent styropianu Kielce

przez monitoring
Producent styropianu Kielce

ENERPOR to żywiołowo rozwijająca się przedsiębiorstwo z Kielc, która zajmuje się wytwarzaniem a oprócz tego dystrybucją styropianu. Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji płytek styropianowych EPS, które stosowane są w budownictwie, przemyśle i również w innych dziedzinach. Nasze produkty cechują się wysoką jakością i również trwałością, co sprawia, że zyskaliśmy zaufanie wielu klientów w kraju a oprócz tego za granicą. Styropian, jako materiał izolacyjny, znajduje implementacja w różnych dziedzinach. W budownictwie służy do izolacji termicznej, akustycznej a oprócz tego przeciwwilgociowej ścian, stropów, dachów a oprócz tego podłóg. W przemyśle stosuje się go do izolacji rurociągów, zbiorników, hal przemysłowych, i jako tworzywo opakowaniowy. Wszystkie nasze produkty są wykonane z surowców wysokiej jakości a oprócz tego spełniają wszelkie normy a oprócz tego oczekiwania stawiane przed izolacją termiczną. Nasze płyty styropianowe EPS cechują się wysoką izolacyjnością termiczną, dzięki czemu zapewniają gospodarność energii i również wysoki komfort termiczny w budynkach. Dodatkowo, są one łatwe w obróbce, co umożliwia precyzyjne dostosowanie do różnych powierzchni. W naszej ofercie znajdują się najrozmaitsze grubości płyt styropianowych EPS, co pozwala na ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Proponujemy również szeroki wybór innych produktów związanych z izolacją termiczną, takich jak kleje, siatki, profile, bądź płyty termoizolacyjne. Nasza przedsiębiorstwo stale rozwija się a oprócz tego inwestuje w nowe technologie, aby ulżyć potrzeby naszych klientów i również sprostać wymaganiom rynku. Posiadamy własny park maszynowy, i nowoczesne laboratorium, w którym przeprowadzane są testy wytrzymałościowe i również badania nowoczesnych rozwiązań. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak a oprócz tego z firmami budowlanymi, deweloperami i również architektami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu a oprócz tego wiedzy specjalistycznej, jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań izolacyjnych, które spełnią ich wymagania a oprócz tego oczekiwania.

23 stycznia, 2023 0

Sprzątanie biur

przez monitoring
Sprzątanie biur

Jeśli szukają Państwo najwyższej jakości usług z zakresu porządków, sprzątania i również utrzymania terenów zielonych, to nasza firma WIROKO funkcjonująca w Warszawie, jest najlepszym a oprócz tego najsłuszniejszym wybiorem w tej kwestii. Nasza firma posiada przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w kwestii sprzątania, utrzymania porządku i również pielęgnacji terenów zielonych, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się wszelkich zleceń a oprócz tego zadań, niezależnie od terminów i również stopnia ich skomplikowania. Jako firma nie odrzucamy żadnych prac! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie chcąc zafundować sobie jak najważniejszy skutek końcowy, skoro zależy nam na zadowoleniu klienta. Pożądane byłoby oznaczyć, że na nasze usługi przypada w szczególności sprzątanie biur, magazynów, sprzątanie osiedli, terenó zielonych, pielęgnacją trawników, czyszczenie chodników, kostki brukowej itp. W razie jakichkolwiek pytań, namawiamy do nawiązania kontaktu i również zajrzenia na naszą stronę internetową

22 stycznia, 2023 0

Solaria – oferta

przez monitoring
Solaria - oferta

Nasza przedsiębiorstwo TRI-STAR SOLAR to nie ulega kwestii będący w czołówce dostawców profesjonalnych rozwiązań dla solariów, zarówno profesjonalnych jak oraz domowych. Nasza przedsiębiorstwo TRI-STAR SOLAR posiada duży asortyment towarów, na które przypadają w szczególności lampy do solarium, szyby plexi do solarium, liczne przyrządy do solarium kosmetyki do solarium oraz lecz i. Dostarczane przez nas solaria fachowe i również solaria domowe są najwyższej możliwej jakości oraz w pełni bezpieczne, co nie ulega kwestii przekłada się na syty przepych użytkowania, niezależnie od wybranego przez siebie produktu. Wszystkie nasze wyroby posiadają stosowne certyfikaty oraz atesty, co każdej osobie chcącej przyswoić sobie solarium domowe, fachowe albo stosowne przyrządy oraz utensylia do solarium, daje całkowitą pewność, że otrzymuje najwyższej jakości produkt. Niezależnie od wybranego przez siebie produktu, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu y dostać najlepsze dla siebie wyjście.

20 stycznia, 2023 0

Fotograf ślubów Gdańsk

przez monitoring
Fotograf ślubów Gdańsk

Fotografia Turzyńskiego to firma fotograficzna z Bydgoszczy, która proponuje kompetentne usługi fotograficzne z zakresu fotografii wnętrz, nieruchomości, architektury oraz ślubnej. Firma działa na obszarze Bydgoszczy, Torunia, Gdyni oraz Gdańska, lecz podejmuje także zlecenia w innych miejscowościach w Polsce oraz za granicą. Fotografia wnętrz oraz nieruchomości jest jednym z flagowych towarów proponowanych przez firmę Turzyńskiego. Właściciel, Krzysztof Turzyński, trudni się w fotografowaniu wnętrz mieszkań, domów oraz obiektów komercyjnych, takich jak hotele, ekskluzywne lokale, biura czy salony sprzedaży. Jego fotografie cechują się precyzją, dbałością o szczegóły oraz umiejętnością uchwycenia najważniejszych gildia fotografowanego obiektu. Zdjęcia architektury to kolejna branża, która umożliwia na uwiecznienie piękna budowli oraz ich detali. Zdjęcia architektoniczne są wykonywane z różnych perspektyw oraz podkreślają walory estetyczne oraz funkcjonalne obiektu. Fotografia architektury jest w głównej mierze istotna dla firm oraz biur projektowych, które chcą dać do obejrzenia swoje dzieła w najlepszym świetle. Fotografia ślubna to usługa, na którą cenią sobie dużo par młodych. Fotograf Turzyński z przyjemnością podejmuje się fotografowania ceremonii ślubnych oraz wesel. Jego zdjęcia są pełne emocji oraz oddają wyjątkowy klimat tego wyjątkowego dnia. Fotograf stara się uchwycić każdy niuans, zarówno te najważniejsze, jak oraz te mniej oczywiste, tworząc w ten sposób niepowtarzalne wspomnienie dla pary młodej. Fotografia Turzyńskiego to także lecz i zdjęcia, lecz także tworzenie filmów oraz prezentacji multimedialnych. Współdziałanie z wieloma klientami z różnych branż umożliwia na ciągły rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń. Właściciel firmy jest otwarty na wszelkie propozycje oraz stara się dostosować swoje usługi do potrzeb klienta. Wszystkie zdjęcia oraz filmy wykonywane są przy użyciu najnowszych technologii oraz sprzętu fotograficznego. Firma proponuje także retusz zdjęć oraz profesjonalną obróbkę graficzną.Fotografia Turzyńskiego to firma, która stawia na wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

18 stycznia, 2023 0

Ogłoszenia24

przez monitoring
Ogłoszenia24

Wypatrujesz najodpowiedniejszego miejsca, żeby odszukać czy opublikować ogłoszenia? Witaj na ogloszenia24.pl - bezpłatnym portalu ogłoszeniowym, który spełni Twoje wszystkie potrzeby!

Ogłoszenia 24 to miejsce, gdzie potrafisz odszukać ogłoszenia spośród wszelakiej dziedziny życia - od nieruchomości po motoryzację, od usług po oferty pracy. Nasza witryna to prawdziwa skarbnica informacji, która pozwala Ci proste przeglądanie ogłoszeń także dodawanie swoich własnych w prosty także automatyczny sposób.

Czym charakteryzuje się ogloszenia24.pl?

Bezpłatne Ogłoszenia: U nas nie płacisz za zamieszczenie ogłoszenia. Dzięki niniejszemu oszczędzasz pieniądze, jakie potrafisz wydać na coś przyjemnego.

Ogłoszenia za Darmo: Tak, to prawda! U nas potrafisz dodawać ogłoszenia całkowicie za darmo. Nie ma ukrytych opłat ani niespodzianek.

Ogromny Wybór Kategorii: Niezależnie od tego, czy wyszukujesz mieszkania, pracy, czy chcesz sprzedać coś spośród nadmiaru, znajdziesz wymarzoną kategorię dla siebie.

Instynktowny Interfejs: Nasza witryna jest prosta w nawigacji, dzięki temu szybko odkryjesz niniejsze, czego szukasz.

Lokalne Ogłoszenia: Potrafisz przeglądać ogłoszenia w swej okolicy, co usprawnia odnalezienie interesujących Cię ofert.

Czemu wybierają nas nasi użytkownicy? Ponieważ ogłoszenia24.pl to nie tylko bezpłatny portal ogłoszeniowy, to miejsce, w jakim realizują się Twoje potrzeby także marzenia. Dołącz do naszej społeczności także rozpocznij korzystać spośród okazji, jakie dostarcza Ci nasza platforma. Nie trwoń czasu na inne witryny - ogloszenia24.pl to Twój najdoskonalszy wybór w świecie ogłoszeń internetowych!