Miesiąc: kwiecień 2022

29 kwietnia, 2022 0

Producent pierogów

przez monitoring
Producent pierogów

Firma Feliks to producent najlepszej klasy mrożonek, których głównym celem jest zachowanie smaku tradycyjnych dań polskiej kuchni. W propozycji firmy znajdują się różnorakie rodzaje pierogów, knedli, pyz, uszek, kopytek, kartaczy i również klusek śląskich. Mrożonki Feliks to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się smakiem tradycyjnych potraw bez konieczności spędzania dużej ilości czasu w kuchni. Wszystkie produkty oferowane przez firmę są cierpliwie przygotowane z najlepszych składników, a przebieg zamrażania umożliwia na zachowanie świeżości a oprócz tego aromatu potraw. Nasze pierogi to prawdziwa specjalność. W propozycji znajdują się pierogi z mięsem, z kapustą a oprócz tego grzybami, ruskie, oraz pierogi z owocami. Wszystkie rodzaje pierogów są cierpliwie przygotowane z naturalnych składników, a przebieg ich produkcji jest nadzorowany przez doświadczonych fachowców. Knedle, pyzy, uszka, kopytka, kartacze i również kluchy śląskie to kolejne smakołyki, które proponuje przedsiębiorstwo Feliks. Każde danie jest przygotowane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, a zamrażanie umożliwia na dłuższe zachowanie ich świeżości. Nasze mrożonki to nie tyle najwyższa jakość, lecz również wygoda a oprócz tego gospodarność czasu. Wystarczy je tylko rozmrozić a oprócz tego podać – zrobione! Dzięki temu można cieszyć się smakiem tradycyjnych polskich dań w zaledwie kilka minut. O ile cenisz sobie smak tradycyjnej polskiej kuchni a oprócz tego chcesz zaoszczędzić czas na gotowaniu, mrożonki Feliks są idealnym rozwiązaniem. Nasze produkty są dostępne w wielu sklepach a oprócz tego supermarketach na terenie całego kraju. Wybierz smak|, który lubisz najbardziej a oprócz tego ciesz się smakiem tradycyjnych potraw z zamrażarki! Jeżeli pojawiły się jakieś pytania odnośnie naszej oferty, to zapraszamy Państwa do nawiązania z nami kontaktu i również do zajrzenia na naszą stronę internetową.

20 kwietnia, 2022 0

Doskonały papier parafinowany

przez monitoring
Doskonały papier parafinowany

Zakład poligraficzny Remoflex z siedzibą w Złotowie zajmuje się wytwarzaniem opakowań miękkich. Propozycję kieruje w głównej mierze do branży spożywczej. Dysponując długoletnim doświadczeniem a także zaawansowanym technicznie parkiem maszynowym, wykonuje dosłownie skomplikowane zlecenia. Korzysta z technologii druku flexograficznego. Zapewnia indywidualne podejście a także fachową pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań. Oferując parafinowanie papieru, wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących wytrzymałego papieru, odpornego na tłuszcz a także wodę. Z papieru parafinowanego przedsiębiorstwo produkuje podkładki cukierków w różnych wariantach. Jedną z jej specjalności stanowi bobinowanie cięcie wzdłużne papieru a także folii. Remoflex proponuje także papier etykietowy, folie aluminiowe, laminaty, pergamin a także ekologiczne folie biodegradowalne.

15 kwietnia, 2022 0

Dezynfekcja Warszawa

przez monitoring
Dezynfekcja Warszawa

Firma ASDDD z Warszawy to specjalista w dziedzinie zwalczania szkodników a także niepożądanych organizmów. Zajmuje się profesjonalną deratyzacją, dezynfekcją, dezynsekcją, ozonowaniem oraz odpluskwianiem, oferując kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych a także biznesowych. Zapewniając kompleksowe usługi deratyzacyjne, ASDDD działa szybko a także skutecznie, wykorzystując najnowsze technologie oraz metody walki z gryzoniami. Propozycję firmy tworzą w szczególności pułapki, trutki oraz systemy automatyczne, które pozwalają na skuteczne zwalczanie szkodników w różnych miejscach, takich jak domy, mieszkania, hotele, magazyny czy sklepy. Dezynfekcja jest jednym z kluczowych obszarów działalności firmy ASDDD. Oferta obejmuje profesjonalne dezynfekcje powierzchni a także pomieszczeń przy użyciu skutecznych środków chemicznych, które są bezpieczne dla zdrowia ludzi a także zwierząt. Dzięki temu przedsiębiorstwo skutecznie usuwa bakterie, wirusy, grzyby a także inne mikroorganizmy, które mogą powodować choroby a także infekcje. W ramach dezynsekcji przedsiębiorstwo ASDDD oferuje skuteczne a także bezpieczne metody zwalczania insektów, takich jak komary, muchy, kleszcze, karaluchy czy pająki. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii a także środków chemicznych, przedsiębiorstwo jest w stanie skutecznie usuwać insekty w różnych miejscach, od domów a także mieszkań po hotele, restauracje a także sklepy. Ozonowanie to kolejna specjalność firmy ASDDD, która polega na usuwaniu nieprzyjemnych zapachów a także bakterii przy pomocy ozonu. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń, przedsiębiorstwo jest w stanie skutecznie usuwać nieprzyjemne zapachy z samochodów, mieszkań, hoteli czy restauracji. Odpluskwianie to kolejna usługa oferowana przez firmę ASDDD, polegająca na usuwaniu pyłków, grzybów a także innych drobnoustrojów, które mogą powodować alergie a także problemy zdrowotne. Dzięki specjalistycznym narzędziom a także technologiom, przedsiębiorstwo skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powietrza, dbając o zdrowie a także komfort swoich klientów. Firma ASDDD działa na rynku od wielu lat, oferując profesjonalne usługi dla klientów z Warszawy a także okolic. Dzięki doświadczeniu a także doskonałej jakości usługom, przedsiębiorstwo zdobyła zaufanie wielu klientów, którzy z zapałem korzystają z jej usług.

13 kwietnia, 2022 0

Deweloper Piaseczno

przez monitoring
Deweloper Piaseczno

TEDEX Service Sp. z o. o. to profesjonalna polska spółka deweloperska z siedzibą w Piasecznie, która od 2001 roku działa na rynku robót ogólnobudowlanych i również proponuje nowoczesne mieszkania.

Przez szereg lat zdobyła dużo doświadczenia przy realizacji różnorodnych obiektów, w tym budynków produkcyjnych, biurowo-magazynowych, stacji paliw płynnych i również renowacji obiektów pałacowych. Firma TEDEX Service zawsze stawia na jakość oraz innowacyjność w swoich projektach.

Dzięki temu, jej inwestycje odpowiadają na potrzeby rynku oraz klientów, i również spełniają najwyższe standardy. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów i również wykorzystuje najnowsze technologie budowlane, co pozwala na realizacja lepszej efektywności energetycznej i również wyższego standardu wykończenia. TEDEX Service specjalizuje się w budowie nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych, których inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Firma w swojej ofercie ma szereg projektów, w tym osiedli w Piasecznie, które składają się z budynków z mieszkaniami o różnej powierzchni. Osiedla całkowicie ogrodzone, mieszkańcy mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak miejsca parkingowe, rowerowe, place zabaw i również strefy rekreacyjne. TEDEX Service dba o to, by każdy projekt był zgodny| z najwyższymi standardami oraz odpowiadał na potrzeby klientów. Firma proponuje całościową obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie oraz budowę, aż do sprzedaży mieszkań. Prócz tego, TEDEX Service proponuje również usługi doradztwa inwestycyjnego, które pozwala na dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb klienta. Firma TEDEX Service jest również nadzwyczaj profesjonalna w realizacji obiektów przemysłowych i również magazynowo-logistycznych. W swojej dotychczasowej działalności przedsiębiorstwo wykonała dużo projektów, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. TEDEX Service proponuje kompleksowe budownictwo, w tym projektowanie, budowę i również modernizację budynków przemysłowych oraz magazynów.