Miesiąc: luty 2022

27 lutego, 2022 0

Modelowanie parametryczne

przez monitoring
Modelowanie parametryczne

Megacad to spółka oferująca oprogramowanie gatunku CAD. Oprogramowanie MegaCad jest przeznaczone do wspomagania projektowania i parametryzowania 2d i 3d. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie między swoich klientów i jest dziś jednym z liderów na rynku usług CAD. Oprogramowanie CAD oferowane przez Megacad jest nadzwyczajnie nowoczesne i skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania i modelowania parametrycznego. Aplikacja proponuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne a oprócz tego projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. To znaczy, że opłata następuje tylko 1 raz - w momencie zakupu. Oprogramowanie działa prawidłowo pod systemem Windows 10 oraz Windows 11. Oprogramowanie mianowicie łatwe w użyciu. Dla szkół oraz uczelni dostępna jest również wersja edukacyjna.

Aplikacja Megacad gwarantuje wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest godny uwagi i ceniony na krajowym rynku. Namawiamy miło do zapoznania się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej lecz istnieje także za dopłatą sposobność zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są także bezpłatne aplikacje oraz biblioteki, które można wykorzystywać także do zastosowań komercyjnych (o ile są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają możliwości programu.

W razie pytań a także wątpliwości, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Z miłą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.